Filmas bērniem

3.,4.,6.maijā

Bitīte Maija. Medus spēles

  • 3.V-18.00 (2D), 4.V-17.00 3D

  • 6.V- 17.00 (3D)

Strops satraukti dūc – nupat novākta vasaras medus raža. Varbūt beidzot spiets tiks izraudzīts dalībai Medus spēlēs? Maijas jaukais satraukums zūd, kad viņa uzzina, ka strops nepiedalīsies spēlēs, turklāt puse ražas būs jāatdod spēļu dalībniekiem. Maijai tas šķiet netaisnīgi. Bez stropa karalienes atļaujas viņa grasās lidot uz Zumtropoli pie imperatores un lūgt atļauju piedalīties spēlēs, pārstāvot savu stropu.

Filma latviešu valodā.

———————————————————————————————–


TIKŠANĀS AR JAUNIEM  KINO VAROŅIEM

 23.-24.-27.V  Divi pīlēni un zostēviņš    3D

Divi burvīgi jautri pīlēni noklīst no bara. Ja neviens negādās par putnēniem, viņi ies bojā. Zostēviņš Pengs pamana pīlēnus, un tagad viņam jāriskē – jāuzņemas atbildība par abiem pārdrošniekiem. Savādajai trijotnei jāsaliedējas un jākļūst par īstu ģimeni, lai ilgais un bīstamais ceļojums beigtos tā galamērķī dienvidos.

28.-29.-30.V Tārtiņa Tatiņa piedzīvojumi. 3D

Tārtiņš vārdā Tatiņš iekuļas lielos piedzīvojumos, kad viņa ģimene kopā ar pārējiem gājputniem aizlido uz dienvidiem, atstājot viņu vienu. Visi ir prom, ko nu? Putnēns satiek rubeni vārdā Hairons un pierunā vientuļo, mūždien burkšķošo putnu doties kopā uz Paradīzes ieleju. Putnu vidū klīst runas, ka tā esot slepena vieta kalnos, kur putni bez bēdu varot pārlaist auksto ziemu – pie karstajiem avotiem un sagaidīt pavasari, kad Tatiņš atkal satiks savu ģimeni.